Головна » Учням » Правила для учнів Сьогодні:

Правила для учнів

1. Гідно носи звання учня Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 і дорожи честю своєї школи.

2. Будь патріотом незалежної України. Май почуття національної гідності, шануй державні та національні символи й свята, поважай націю серед якої ти живеш, її культуру та історію.

3. Сумлінно та наполегливо оволодівай знаннями для того, щоб стати освіченим і культурним громадянином держави. Цінуй свою національну і особисту гідність, совість, честь.

4. Розвивай у собі старанність, ініціативність, працьовитість. Уважно слухай пояснення вчителя. Сумлінно й самостійно виконуй його завдання, добре поводься на уроці.

5. Приходь на заняття за 15-20 хвилин до початку, не пропускай заняття й не запізнюйся. На перервах і після закінчення своїх уроків не галасуй, не бігай по школі і не заважай іншим.

6. Заходь до класу після дзвоника й займай своє місце. Заходь до класу та виходь з нього під час занять тільки з дозволу вчителя.

7. Привітай учителя, встаючи з місця, коли він заходить або виходить.

8. Під час уроку сиди прямо, не злягай ліктями, не розвалюйся, не гомони й не займайся сторонніми справами.

9. При відповіді вчителю необхідно вставати, триматися прямо, сідати на місце тільки з дозволу вчителя.

10. При бажанні відповісти або задати вчителю питання – підніми руку.

11. Точно занотовуй у щоденник або у спеціальний зошит те, що задано вчителем до наступного уроку і показуй ці записи батькам. Старайся всі домашні завдання виконувати сам.

12. Дбайливо стався до шкільного й іншого громадського майна, підручників, до своїх речей і речей товаришів.

13. Приходь до школи з усіма потрібними підручниками та письмовим приладдям, не бери з собою сторонніх речей.

14. Носи робочий одяг. Завжди будь акуратно вдягненим і охайним. Тримай своє робоче місце в порядку і чистоті. Дотримуйся правил особистої гігієни.

15. Дотримуйся режиму дня. Щоденно займайся ранковою гімнастикою, спортом, загартовуйся. Поважай власне здоров’я та набувай навичок його збереження, засвоюй народні традиції у взаємовідносинах з природою. Вивчай і дотримуйся законів нашої держави.