Літинський опорний заклад
загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
Літинської селищної ради Вінницької області

Загальношкільні збори
14.06.2023 об 11 год

НАВІГАЦІЯ
Короткі новини
    05.06.2023
    Зарахування учнів до першого класу

    Наказ про зарахування учнів до першого класу 2023 року.

Наше опитування
Хабарництво в освіті








Освітні ресурси
Головна » Наші успіхи » Призери олімпіад Сьогодні:

Сайт Літинського опорного закладу загальної
середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

 

Призери олімпіад

Переможці районних та обласних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань 2019-2020 навчального року

1.     Кляшторна Вікторія, учениця 10-А класу – за зайняте І місце у районному та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнських олімпіад з правознавства (700 грн.).

2.     Бень Антон, учень 8-А класу – за зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики (200 грн.).

3.     Мишакіна Анна, учениця 8-А класу – за зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з історії (200 грн.).

4.     Бринзей Ніна, учениця 9-А класу – за зайняте І місце у районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (200 грн.).

5.     Сидоренко Наталія, учениця 10-А класу – за зайняте І місце у районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (200 грн.).

6.     Черкас Марина, учениця 10-Б класу, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» ЦДЮТ – за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» у номінації «Домашнє завдання» та ІІІ місце у номінації «Бліц-турнір «М’яка іграшка» (600 грн.).

7.     Рудь Анастасія, учениця 10-Б класу, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» ЦДЮТ – за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» у номінації «Бліц-турнір «Вироби з бісеру» та ІІІ місце у номінації «Домашнє завдання»(800 грн.).

8.     Токар Іван, учень 8-Б класу, вихованець «Клубу юних техніків» - за зайняте І місце в обласній та ІІІ місце у Всеукраїнській виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», І та ІІІ місце в обласних судномодельних змаганнях, І місце в обласних змаганнях з військової та автотракторної техніки (3400 грн.).

9.     Мартощук Назар, учень 8-Б класу, вихованець «Клубу юних техніків» - за зайняте І місце в обласній виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (модель корабля), ІІ місце в обласних змаганнях з військової та автотракторної техніки (1300 грн.).

10.   Кипоренко Вадим, учень 9-А класу, вихованець «Клубу юних техніків» - за зайняте І та ІІ місця в обласних судномодельних змаганнях, ІІІ місце в обласних ракетомодельних змаганнях (1600 грн.).

 

 

 

    Якщо Вам сподобалась ця стаття, поділіться будь-ласка нею з друзями