Літинський опорний заклад
загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
Літинської селищної ради Вінницької області

Для дистанційного
навчання

Перейти на сайт
НАВІГАЦІЯ
Короткі новини
Наше опитування
Хабарництво в освіті








Освітні ресурси
Головна » Наші успіхи » Призери олімпіад Сьогодні:

Сайт Літинського опорного закладу загальної
середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

 

Призери олімпіад

Переможці районних та обласних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань 2019-2020 навчального року

1.     Кляшторна Вікторія, учениця 10-А класу – за зайняте І місце у районному та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнських олімпіад з правознавства (700 грн.).

2.     Бень Антон, учень 8-А класу – за зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики (200 грн.).

3.     Мишакіна Анна, учениця 8-А класу – за зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з історії (200 грн.).

4.     Бринзей Ніна, учениця 9-А класу – за зайняте І місце у районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (200 грн.).

5.     Сидоренко Наталія, учениця 10-А класу – за зайняте І місце у районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (200 грн.).

6.     Черкас Марина, учениця 10-Б класу, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» ЦДЮТ – за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» у номінації «Домашнє завдання» та ІІІ місце у номінації «Бліц-турнір «М’яка іграшка» (600 грн.).

7.     Рудь Анастасія, учениця 10-Б класу, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» ЦДЮТ – за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» у номінації «Бліц-турнір «Вироби з бісеру» та ІІІ місце у номінації «Домашнє завдання»(800 грн.).

8.     Токар Іван, учень 8-Б класу, вихованець «Клубу юних техніків» - за зайняте І місце в обласній та ІІІ місце у Всеукраїнській виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», І та ІІІ місце в обласних судномодельних змаганнях, І місце в обласних змаганнях з військової та автотракторної техніки (3400 грн.).

9.     Мартощук Назар, учень 8-Б класу, вихованець «Клубу юних техніків» - за зайняте І місце в обласній виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (модель корабля), ІІ місце в обласних змаганнях з військової та автотракторної техніки (1300 грн.).

10.   Кипоренко Вадим, учень 9-А класу, вихованець «Клубу юних техніків» - за зайняте І та ІІ місця в обласних судномодельних змаганнях, ІІІ місце в обласних ракетомодельних змаганнях (1600 грн.).

 

 

 

    Якщо Вам сподобалась ця стаття, поділіться будь-ласка нею з друзями