Головна » метод об'єднання » МО вчителів англійської мови Сьогодні:

МО вчителів англійської мови

Структура діяльності кафедри англійської мови

1. Методичне об’єднання вчителів
2. Шкільні та районні олімпіади
3. Засідання Євроклубу
4. Предметні гуртки
5. Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови “Гринвіч”
6. Підготовка учнів до участі в МАН
7. Участь у Всеукраїнському конкурсі “Вчитель року”
8. Консультації по підготовці до ДПА і ЗНО
9. Робота з обдарованими учнями

Методичне об’єднання вчителів англійської мови працює над проблемою:
“Метод проектів у системі інтерактивного навчання і виховання творчої особистості”

У 2011-2012 н. р. учні школи вибороли два перших і два других місця у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (вчителі Лабунець В.М., Михайловська Р.О., Бондарчук Т.М.)

У школі діє Євроклуб „Джерело”
Мета роботи: зародження європейської свідомості серед школярів

На базі кабінету англійської мови проводяться предметні гуртки, що сприяють розширенню кругозору, творчої активності учнів, їх знань мови та ознайомленню з традиціями і звичаями народів англомовних країн.

Участь школярів і Всеукраїнському конкурсі з англійської мови “Гринвіч”
Мета конкурсу: стимулювати і підтримувати ініціативу, самостійність; підсилювати інтерес до нового.
Всі учні отримали сертифікати учасників конкурсу, двоє з них одержали срібний сертифікат, п’ятеро – бронзовий.

Старшокласники беруть участь у підготовці та захисті наукових робіт учнів-членів Малої Академії Наук України. У 2008 і 2010 роках учні школи виборювали призові місця у другому етапі конкурсу.

Всеукраїнський конкурс “Вчитель року”
Бондарчук Тетяна Миколаївна, переможець районного та дипломант обласного етапу конкурсу

На базі кабінету проводиться консультування учнів школи по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації

Велика увага приділяється роботі з обдарованими учнями. Вони презентували свої мультимедійні проекти: „Мистецтво Британії“, „Знайомтесь – Британія“, „Збережемо планету“, „Винаходи людства“.
Презентація проектів товариства „Зоряні обрії“ з англійської мови.