Головна » Про школу » Візитка школи Сьогодні:

Візитка школи

Виховуємо у своїх вихованців риси лідера і менеджера!!!

Цвіти сотні й тисячі літ,
Моя рідна перша школа.
Даєш ти путівку нам у світ.
Даєш ти усім щастя й долю.
Так добре вчитися тут нам,
Пізнати знань принади.
Ми вдячні мудрим вчителям
За доброту й поради.

Педагогічний колектив працює як єдина згуртована команда , у якій акумульовано педагогічні переконання, де індивідуальна творчість тече невичерпним джерелом у єдиний потік колективної майстерності, колективного досвіду, спрямованого на всебічний гармонійний розвиток особистості, що дало можливість Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №1 стати Флагманом сучасної освіти України в 2009 , 2010 н.р.нагороджена Дипломом лауреата. У 2011році за результатами ЗНО школа зайняла перше місце серед середніх шкіл області. За ефективну співпрацю під час проведення ЗНО у 2011 році, високий рівень професіоналізму, відповідальності та організації роботи пункту тестування на базі школи директор школи Бойко Ніла Михайлівна була нагороджена подякою від директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Г.І Кузьменка.
      Маємо 45 призових місць у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 15 із них - перші. Із стін школи вийшли 8 учнів -випускників, які нагороджені золотими та срібними медалями, більше 60% учнів 3-11-х класів завершили навчальний рік на високому і достатньому рівнях. Учні школи, слухачі МАН м. Вінниці, стали призерами II етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України в 2010-201 Ін.р.: Білецька Ольга, Боровщук Інна - правознавство, Затайдух Дмитро - математика, Іванюк Ольга -англійська мова. У конкурсі "Об'єднаймося, брати мої" Шишкова Вікторія учениця 116 класу зайняла І місце в області, учитель Пулькіна Інна Григорівна. У 65 районній спартакіаді Літинська СЗШ І-ПІ ступенів №1 зайняла перше місце.
     В обласних змаганнях з автомобільного спорту та моделювання автотракторної техніки і обласних змаганнях із судномодельного спорту члени гуртка „Юний технік", керівником якого є Годлєвський Б.Ф., вибороли три перших командних місця. Вокальний ансамбль учителів та вокальний ансамбль учнів зайняли перше місце в районному конкурсі «Проліски надії». Пасікова Настя учениця 10а класу в обласному конкурсі «Життя і творчість Яна Падеревського» зайняла перше місце.

Літинська  СЗШ  І-ІІІ ст. №1  має Ліцензію серія № 0316010 Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації  «Надання  освітніх  послуг  навчальними  закладами  за  рівнем  повної  середньої  загальної   освіти».

У нашій школі зосереджується увага на принципах гуманістичного виховання школярів, розвитку особистості дитини з І високим рівнем духовності та; національної самосвідомості, формування! громадянської культури в умовах загальноосвітнього навчального закладу і в позашкільній діяльності на основі організації громадянського діалогу, формуванні активної життєвої позиції.      При цьому особливу увагу приділяємо патріотичному та громадянському вихованню, спрямованості на формування в учнів і почуття поваги до державних символів,! духовних і громадянських цінностей. З метою активізації громадянського виховання в школі працюють гуртки «Юний правознавець», наукове об'єднання «Пошук», «Рівний - рівному», клуби "Громадянин", "Віче", "Європейський клуб".

Школа працює за програмою:

"Сприяння просвітницькій роботі "Рівний -- рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

Мета роботи "Рівний - рівному"
► сприяти розумінню дітьми та молоддю переваг здорового способу життя,
► заохочувати до здобуття знань, умінь і навичок здорового способу життя,
► стимулювати до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції,