Комунальний заклад
"Літинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1"

Карантин до кінця травня
Ознайомтесь про акцію Серце до серця
    Волонтерська акція "Добро починається з тебе"

Головна » Новини Сьогодні:

Сайт Літинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1

Волонтерська акція "Добро починається з тебе"

Волонтерська акція "Добро починається з тебе" для військових, які беруть участь в операції об'єднаних сил на сході України тривала у нашій школі. До акції долучились усі класи школи. Дякуємо всім батькам за підтримку! Ми отримали нагороду за волонтерський рух у нашій школі.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху. Ваша доброта повернеться до Вас сторицею.

Літинська селищна рада організувала збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців військових частин Вінниччини, які беруть участь в операції об’єднаних сил на сході України, забезпечуючи національну безпеку, цілісність та оборону нашої держави. Учні, батьки та вчителі долучитися до збору продуктів харчування (яблука, цукор, цукерки, печиво, інші солодощі, вода мінеральна, солодка, засоби особистої гігієни та медикаменти, малюнки, листи, тощо.).

За активну участь у волонтерському русі, військово-патріотичному вихованні молоді, моральну, матеріальну та духовну підтримку воїнів педагогічний, батьківський та учнівський колективи були нагороджені подякою.

Нашим солдатам на передовій так важливо знати, що їх підтримують. І завдяки нашій підтримці патріоти мають прагнення до волі та свободи, що не зламати  жодному загарбнику.

07.02.2020 | Aдмін

Вернутись назад